Oprawy okularowe

W każdym z nam od czasu do czasu powstaje potrzeba dokonania zmian we własnym wyglądzie. Nawet mała zmiana może znacząco wpłynąć nasz wizerunek. Niekiedy zmiany są radykalne jak na przykład zrzucenie nadmiaru wagi czy ścięcie od zawsze długich włosów. Taka metamorfoza może odbyć się pod okiem specjalisty od stylu ale także możemy próbować sami dokonać zmian. Jeśli przez długi czas kolor naszych włosów oscylował w ciemnych barwach warto pomyśleć o rozjaśnieniu. Jasny kolor włosów może znacząco odmłodzić nasz wygląd i rozjaśnić oprawę naszej twarzy. Skrócenie włosów pozwoli na pozbycie się zniszczonych końcówek i wzmocnienie włosów. Nowa fryzura pozwoli nam odejść od pewnej rutyny.

Oprawy okularowe

Oprawy okularowePrzez pewien czas gdy modne i popularne stały się soczewki kontaktowe wiele osób uznało noszenie okularów za staromodne. Jednak ta tendencja szybko się odwróciła i dzisiaj oprawy okularowe są bardzo dobrze na topie. Odpowiednio dobrane oprawy okularowe potrafią nadać twarzy inną wyrazistość. Wybór takich oprawek jest naprawdę zadziwiający i każdy może znaleźć coś dla siebie. Czasem nawet osoby, które nie mają wady wzroku i nie muszą nosić okularów kupują oprawy okularowe ze szkłami „zerowymi” aby poprawić swój wygląd. Osoby noszące okulary są nadal postrzegane jako mądre. Ważne aby oprawki były dobrane odpowiednio dla osoby je noszące. Skorygowanie naszego wyglądu twarzy można dokonać także poprzez zabiegi kosmetyczne i makijażowe sztuczki. Wypełnienie ust, kontur brwi, makijaż permanentny to wszystko pozwoli nam bez codziennego wysiłku podkreślić nasze walory na dłuższy czas.

Styl ubierania się

A co ze stylem ubierania? Mamy pewne gusta i przyzwyczajenia którymi się kierujemy przy zakupie odzieży. Często nawet się nad tym nie zastanawiamy ale to wpływa na nasz wizerunek i sposób postrzegania przez otoczenie. Może warto udać się do specjalistki od stylu która nieco z boku spojrzy na nasz wygląd i naszą szafę. Nic nie ryzykujemy a mamy szansę na odnalezienie swojego nowego sposobu bycia. Mając możliwość przymierzyć ubrania na które wcześniej nawet nie zwrócilibyśmy uwagi i polegając na zestawieniu ich przez stylistkę możemy się pozytywnie zaskoczyć.
Jakiekolwiek będą te zmiany to są one potrzebne. Eksperymentowanie pomaga znaleźć skuteczne rozwiązanie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here