Ekskluzywne sukienki na wesele

Komponowanie stylizacji warto zacząć od głównego elementu, czyli sukienki. To do niej mają pasować buty, torebka, biżuteria czy fryzura. Ekskluzywne sukienki na wesele to stroje, przy których doborze możemy dać się ponieść fantazji i wyrazić siebie w sposób, na który na ogół nie mamy okazji.

Ekskluzywne sukienki na wesele

Ekskluzywne sukienki na weseleJednak oglądanie imponujących kreacji w dziesiątkach witryn sklepowych łatwo przyprawi nas o zawrót głowy i zniechęcenie do zakupów. Przed polowaniem na wymarzoną suknię warto zatem zastanowić się, jakie kryteria powinna spełniać. To znacznie ułatwi wybór spośród tak wielu możliwości. Jeśli mamy zamiar pokazać się na weselu w tym samym stroju, co na ślubie, dobrze będzie uwzględnić zwyczajowe ograniczenia, jakie wiążą się ze ślubem w kościele, o ile taki planują Młodzi. Przychodząc do kościoła w mini i z dużym dekoltem, możemy się spotkać z więcej niż kilkoma krzywymi spojrzeniami. Co zrobić, gdy zależy nam na ciuchu odważnym i niekrępującym ruchów w tańcu? Wystarczy dodać do sukienki długą narzutkę lub lekki płaszczyk z długim rękawem, który następnie zdejmiemy.

Jakie kolor sukienki wybrać?

W naszej kulturze przyjęło się, że na wesele nie ubieramy się w całości na czarno, gdyż jest to kolor kojarzony z żałobą i może sprawić, że Państwo Młodzi poczują się nieswojo. W ostatnich latach wiele osób przestało przywiązywać wagę do tego zwyczaju – pojawiły się nawet czarne suknie ślubne! – ale jeśli mamy zamiar pokazać się w małej czarnej, bezpieczniej będzie zapytać Młodych zawczasu, czy nie mają nic przeciwko.

Jaki powinien być materiał, z którego wykonana jest sukienka? Wesele to między innymi okazja do całonocnych tańców. Dobrze jest uwzględnić, jak sukienka będzie zachowywać się w tańcu; czy będzie oblepiać ciało albo przeszkadzać naszemu partnerowi tanecznemu? Najlepszym wyborem będą lekko usztywnione materiały, jak tafta. Sukienka nie powinna być również zbyt długa, jeśli mamy czuć się bezpiecznie przy wykonywaniu dynamicznych ruchów – warto sprawdzić, czy zahaczymy o nią przypadkiem obcasem. Uwzględnij te porady i wybierz kreację, która wywoła spojrzenia zazdrości u koleżanek. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia – pokonaj je, by wyglądać olśniewająco i spędzić noc na szalonej zabawie!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here