Garsonki damskie

Eleganckie stylizacje mogą doskonale podkreślać sylwetkę. Istotne jest jedynie, aby prawidłowo je dobierać. Mamy wiele możliwości do wykorzystania. Jednak warto rozpocząć od dokładnej analizy figury. Na tej podstawie ocenimy co powinniśmy lekko skorygować. Jest to niezwykle istotne przy wyborze konkretnych krojów. Należy dążyć do wprowadzenia prawidłowych proporcji. Za wyznacznik ideału uznaje się klepsydrę. Oznacza to, że konieczne jest zmniejszenie różnicy między ramionami i biodrami. Dzięki temu ciało będzie wydawać się znacznie bardziej symetryczne. Równocześnie warto zaakcentować talię. Nada to bardzo kobiecych kształtów i pozwoli uzyskać zadowalający efekt. Garsonki damskie dają nam w tej kwestii ogromne możliwości.

Garsonki damskie

Garsonki damskieZazwyczaj garsonki dokładnie przylegają do ciała. Dzięki temu podkreślają jego kształt. Równocześnie mamy również szansę skorygowania ewentualnych niedoskonałości. Marynarka pozwala nam poszerzyć górną część ciała. Przy pomocy ozdobników umieszczonych na ramionach jesteśmy w stanie znacznie zmienić ogólny wygląd sylwetki. Podobną rolę odgrywają także wyszywane poduszki. Inną opcją są efektowne wykończenia przy kołnierzyku. Warto jednak zadbać, aby wyglądały elegancko. Pozwoli nam to dopasować się do typowo formalnego stylu. W przypadku bioder również mamy wiele możliwości. Możemy je bardzo łatwo poszerzyć wybierając nieco dłuższe marynarki. Istotne jest wtedy, aby delikatnie się rozkloszowywały.

Jak zastosować baskinki?

Inną opcja są baskinki. Mogą być naszywane niemal na każdym elemencie ubioru. Jednak najbardziej klasycznym rozwiązaniem jest umieszczenie ich na spódnicach. Warto równocześnie upewnić się, że nie pogrubiają naszego ciała. Z tego powodu niezbędne jest dopasowanie ich wysokości. Warto przymierzać różne warianty i porównać je ze sobą. Na tej podstawie określimy, co sprawdza się najlepiej w naszym przypadku. Nauczymy się również dostrzegać detale, które mają największy wpływ na efekt końcowy. Równocześnie nie możemy zapominać o kolorystyce. Należy sięgać po barwy dopasowane do typu urody.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here