Rok 2019 już na dobre się zaczął i powoli zaczął rewolucjonizować współczesny świat mody. Branża odzieżowa już teraz pomału się zmienia, bo w sklepach i butikach zaczynają pojawiać się pierwsze wiosenne kolekcje. A to oczywiście dopiero początek. Jaka modna odzież damska będzie więc najlepszym wyborem na nadchodzące ciepłe miesiące?

Modna odzież damska

Modna odzież damskaProjektanci każdego sezonu powracają do dawnych czasów i wyciągają z nich pewne drobne elementy, aby na ich podstawie stworzyć nowoczesne i niepowtarzalne kolekcje. Tym razem zafascynowali się na nowo modą z lat siedemdziesiątych. Te czasy, w których królowała wolność i artystyczna rewolucja, zdecydowanie są gigantyczną skarbnicą inspiracji. Lata 70 na pewno nie były nudne. Pojawiały się w nich najróżniejsze kolory, szalone wzory, abstrakcyjne motywy, a ubrania były łączone w niemalże zupełnie dowolny sposób. W nadchodzącym sezonie będzie więc podobnie. Projektanci zaczną zachęcać ludzi do przekraczania pewnych utartych granic. Zabawa z modą to coś, na co każdy może sobie pozwolić. Właśnie dzięki niej na ulicach nie jest szaro, buro i ponuro.

Bufiaste rękawy

Modna odzież damska na rok 2019 proponuje też konkretne kroje poszczególnych ubrań, a także poszczególne elementy – jednym z nich są bufiaste rękawy. Bufki tak naprawdę były modne już od paru miesięcy. Nawet zimą kobiety chętnie zakładały wyposażone w nie bluzki, ale teraz wszystkie modne butiki i damskie sklepy odzieżowe po prostu się od nich zaroją. W roku 2020 rękawy zdecydowanie muszą być widoczne. Nie mogą opinać skóry i w żadnym wypadku nie powinny być krótkie – nawet letnie sukienki i topy będą zdobione bufkami wykonywanymi z lekkich i przezroczystych materiałów. Ten krój bluzek nie pasuje jednak do wszystkich sylwetek. Zdecydowanie najlepiej prezentuje się na smukłych dziewczynach, ponieważ bufki mogą powiększać górne partie ciała.

Oczywiście rok 2019 dopiero się zaczął, dlatego jeszcze niejednokrotnie zdoła nas zaskoczyć, ale to dobrze, że już od jakiegoś czasu projektanci uchylają rąbka tajemnicy i powoli opowiadają o trendach przygotowanych na okres wiosny i lata. Do tych dwóch najpiękniejszych pór w roku trzeba się przecież przyszykować. A warto zacząć robić to już teraz, bo wiosna może nadejść szybciej niż to się wszystkim wydaje.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here