Okulary korekcyjne Ray Ban

Obecnie coraz więcej osób boryka się z różnego rodzaju wadami wzroku takimi jak nadwzroczność, krótkowzroczność, astygmatyzm objawiający się nieostrym widzeniem oraz zez. Do korygowania wad wzroku stosujemy okulary korekcyjne, które w wyjątkowych okolicznościach można także zastąpić soczewkami kontaktowymi nazywanymi także szkłami kontaktowymi. Szkła są niezwykle komfortowym rozwiązaniem kiedy uprawiamy dyscypliny sportowe lub pływamy oraz po prostu kiedy nie lubimy siebie w okularach i uważamy, że nie pasują one ogólnie do naszego wizerunku oraz charakteru. Jednakże obecnie coraz więcej osób chce nosić okulary dodając sobie tym samym powagi oraz kreując swój poważny i inteligentny wizerunek. Bardzo modnymi stały się okulary korekcyjne ray ban.

Okulary korekcyjne Ray Ban

Okulary korekcyjne Ray BanOkulary korekcyjne ray ban występują zwykle w dużych, bardzo ostatnio modnych oprawach. Takie oprawy poza tym, że są niezwykle na topie dają także swoim użytkownikom o wiele większe pole widzenia aniżeli modne jakieś kilkanaście lat temu bardzo małe i wąskie szkła w kształcie prostokątów lub tak zwanym jajowatym.

Bardzo ważne jest, aby model swoich oprawek odpowiednio dobrać do indywidualnych cech osoby, która ma zamiar je użytkować takich jak wielkość oraz kształt twarzy, typ urody i charakter wykonywanej pracy oraz osobowość. Dla twarzy małej i drobnej powinniśmy wybrać mniejsze i delikatniejsze oprawy ponieważ te bardzo duże w stylu brzyduli mogłyby ja niepotrzebnie obciążyć i przytłoczyć. Z kolei osoby o dużej buzi i wysokiej postury mogą sobie pozwolić na dosyć spore oprawki. Bardzo modne okulary korekcyjne ray ban o tak zwanym kocim kształcie z wysoko uniesionymi zewnętrznymi kącikami doskonale sprawdzą się u osób o twarzy w kształcie trójkąta zwanej także twarzą w kształcie serca oraz buzi owalnej. Do twarzy w kształcie owalnym pasuje bardzo dużo modeli oprawek okularowych. Z kolei jeżeli mamy twarz okrągłą lu kwadratową zdecydowanie unikać powinniśmy oprawek okrągłych i kwadratowych, które niepotrzebnie mogą uwydatnić zamiast zamaskować nie do końca szczupłe rysy twarzy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here