Podstawowe kosmetyki do makijażu

Jeśli dopiero od niedawna usiłujesz zmieniać coś w swoim wyglądzie z pomocą makijażu, nic dziwnego w tym, że kosmetyki do makijażu Makeup Revolution wciąż są dla ciebie swoistą czarną magią. Natrafiasz na nie w sklepie i totalnie nie wiesz, co masz wybrać. Nie masz pojęcia, od jakiego zakupu zacząć i jak z tego wszystkie korzystać. A powinnaś najpierw skupić się na podstawach i wyposażyć swoją kosmetyczkę w te najprostsze produkty. One na samym początku w zupełności ci wystarczą.

Z całą pewnością przyda ci się jakościowa baza. To z jej pomocą zdołasz przedłużyć trwałość makijażu, by trzymał się on na skórze przez cały dzień czy nawet – w zależności od potrzeb – i przez całą noc (np. podczas imprezy). Nawet tutaj do wyboru masz jednak zróżnicowane opcje, bo bazy mogą być m.in. silikonowe, ale też glicerynowe czy żelowe. Jako osoba początkująca koniecznie powinnaś sięgnąć po te pierwsze, ewentualnie olejowe. Bardzo dobrze wtapiają się one w skórę i świetnie łączą się z różnego rodzaju podkładami, dlatego wszystkie produkty do makijażu Makeup Revolution powinny dobrze na nich wyglądać.

Drugi niezbędny produkt to oczywiście podkład. Zapewne masz już jakiś w szafce z kosmetykami, ale czy aby na pewno dopasowałaś go do typu swoje skóry? Jeżeli jesteś posiadaczką cery suchej i wrażliwej, nie powinnaś stosować zbyt ciężkich podkładów, które jedynie podkreślą twoje suche skórki i będą mocno się odznaczać. W tym przypadku wybieraj produkty lekkie i mineralne. A jeśli twoja skóra mocno się przetłuszcza i szybko zaczyna się świecić w ciągu dnia, podstaw na podkłady matujące i dodatkowo utrwalaj je pudrem.

Podstawowe kosmetyki Makeup Revolution to także korektory, czyli produkty przeznaczone do maskowania niedoskonałości. Dzielą się na kilka kategorii, dlatego też występują w różnych odcieniach kolorystycznych. Korektory o barwie zielonej służą niwelowaniu czerwonego kolorytu, dlatego z powodzeniem możesz je stosować na zaczerwienieniach i świeżych wypryskach. Tych jaśniejszych używaj pod oczami. Pięknie rozświetlą one skórę w tym miejscu.

Zobacz też: http://www.malemen.pl/makeup-revolution-brow-pomade-makijaz-permanentny-okaze-sie-zbedny/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here