Sprzęt do peelingu wodorowego

0
1630

Peeling wodorowy jest jednym z popularnych zabiegów kosmetyki estetycznej. Zabieg ten polega na wprowadzeniu w głębsze partie skóry aktywnych mikrocząsteczek wodoru. Mikrocząsteczki te wprowadzane są za pomocą strumienia wody o podwyższonym ciśnieniu. Terapia taka skutecznie oczyszcza skórę, eliminuje wodne rodniki, odmładza skórę. Jak i w których przypadkach wykonywać peeling wodorowy? Jaki sprzęt wykorzystywany jest do peelingu wodorowego? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Peeling wodorowy – wskazania do wykonania zabiegu

Peeling wodorowy to zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje wiązkę wody o wysokim ciśnieniu wyprowadzaną za pomocą odpowiednich narzędzi. Zabieg przeprowadzany jest przy współudziale procesu elektroporacji, który jest procesem bezinwazyjnym. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i niezwykle skuteczny. Oczyszczanie wodorowe przeznaczone jest dla osób, które posiadają:

– zniszczoną skórę,

– cerę naczynkową,

– cerę odwodnioną,

– cerę trądzikową,

– skórę z oznakami starzenia się,

– skórę zmęczoną, itp.

Sprzęt do peelingu wodorowego

Sprzęt do peelingu wodorowego to nowoczesna technologia wykorzystująca innowacyjne rozwiązania. Wykorzystuje on technikę wysokiego ciśnienia oraz wody wodorowej, która wytwarzana jest przez specjalny generator. Jednym z najnowocześniejszych urządzeń stosowanych do tego rodzaju peelingu jest sprzęt Hydrogen Peel Medica. Urządzenie te wprowadza odpowiednią wiązkę wody za pomocą strumienia wody pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu skora jest całkowicie oczyszczona i złuszczona. Po wykonaniu oczyszczania urządzeniem naskórek jest suchy i odżywiony.

Sprzęt do peelingu wodorowego Hydrogen Peel posiada wiele funkcji wśród nich:

– automatyczny system start/stop,

– wybór jednego z trzech programów zabiegowych,

– vaccum control,

– licznik wytworzonego wodoru,

– generator wodoru,

– inne.

W zestawie urządzenia znajdują się dwie głowice zabiegowe, lejek, maski z witaminą C. Ponadto urządzenie wykonane jest z niezwykle trwałego, antybakteryjnego materiału. Sprzęt sterowany jest za pomocą intuicyjnego, dotykowego panelu, wyświetlającego informacje w różnych językach – w tym polskim.

Zastosowanie urządzenia

Sprzęt do peelingu wodorowego powoduje wiele zmian w skórze pacjentki. Widoczne i efektowne rezultaty utrzymują się przez wiele dni, a zabieg powtarzany w odpowiednich odstępach czasu, pozwoli skórze być nawilżoną, odprężoną i zdrowszą. Rezultaty po wykonaniu zabiegu to:

– redukcja zmarszczek w okolicach oczu,

– złagodzenie stanów zapalnych,

– zwolnienie procesu starzenia,

– dogłębne oczyszczanie skóry,

– usuwanie naczynek,

– ujędrnianie skóry, itp.

Przebieg zabiegu peelingu wodorowego

Oczyszczanie skóry przeprowadzane za pomocą odpowiedniego sprzętu do peelingu wodorowego jest bezbolesne, bezpieczne i komfortowe dla klientek. Pełen zabieg składa się z czterech etapów:

I etap zabiegu:

Pierwszym etapem zabiegu jest mikrodermabrazja diamentowa lub peeling kawitacyjny, dzięki którym możliwe jest dokładne oczyszczenie skóry ze zrogowaciałego naskórka, resztek makijażu oraz innych zanieczyszczeń.

II etap zabiegu:

Następnym etapem jest wprowadzenie wodoru do głębszych warstw skóry specjalistycznymi narzędziami.

III etap zabiegu:

Kolejną fazą jest elektroporacja – proces wspomagający przenikanie mikrocząsteczek z przestrzeni międzykomórkowej do wnętrza komórek ( odwracalne zmiany uszkodzenia błony komórkowej) na bazie aktywnego kwasu hialuronowego.

IV etap zabiegu:

Ostatnim etapem terapii jest masaż manualny twarzy z zastosowaniem odpowiednio dobranych kosmetyków. Masaż zapewnia relaks, odprężenie oraz pielęgnację skóry.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

– ciąża, okres karmienia piersią,

– nadwrażliwość na działanie prądu elektrycznego,

– nowotwory,

– aktywne infekcje,

– przerwanie ciągłości skóry,

– cukrzyca, epilepsja, alergie,

– wszczepione w ciało elementy medyczne oraz elektroniczne, itp.

Urządzenia do peelingu wodorowego znajdziesz tutaj: http://medikapoland.pl/pl/25-peeling-wodorowy-sprzet

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here