Wyszczuplające zabiegi na ciało

Jeżeli zależy nam na uzyskaniu nienagannej sylwetki, możemy to osiągnąć korzystając z serii wyszczuplających zabiegów na ciało, za pomocą zbilansowanej, zdrowej diety oraz wykonywaniu regularnych ćwiczeń w domowym zaciszu lub na siłowni. Wszystkie te czynności w połączeniu ze sobą mogą zdziałać cuda.

Wyszczuplające zabiegi zyskały ogromną popularność w ostatnim czasie, głównie ze względu na to, że dają świetne efekty, znakomicie nawilżają skórę, a do tego pozwalają zmniejszyć obwody w niektórych partiach ciała. Oprócz tego pomocne jest stosowanie każdego dnia kremów wyszczuplających i wykonywanie masażu, poprawiającego krążenia w domu.

Rodzaje zabiegów wyszczuplających ciało

Najczęściej wybieranymi zabiegami wyszczuplającymi na ciało, które można wykonać w większości gabinetów kosmetycznych, są:

  • ultradźwięki – podczas zabiegu na powierzchni skóry wykonywany jest masaż, za pomocą głowicy, która emituje dźwięki o niskiej częstotliwości. Ich zadaniem jest dotarcie do głębszych warstw skóry i podgrzanie jej do około 40 stopni Celsjusza. W ten sposób są niszczone nadmierne komórki tłuszczowe. Żeby być usatysfakcjonowanym z efektów, należy wykonać całą serię zabiegów. Zazwyczaj jest to około 5-6, każda w odstępie tygodniowym.

Przeczytaj też: http://www.zabobon.pl/wybielanie-zebow-jak-zrobic-to-skutecznie/

  • liposukcja laserowa – podczas zabiegu wykorzystywane jest promieniowanie laserowe, któremu są poddawane komórki tłuszczowe. Sonda, która emituje te fale stymuluje skórę do produkcji kolagenu oraz elastyny. Dodatkowo laser jest w stanie obkurczyć włókna kolagenowe, dzięki czemu nasza skóra będzie bardziej napięta. Liposukcja laserowa jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym.
  • lipoliza chemiczna – zabieg polega na ostrzykiwaniu partii ciała, którą chcemy wyszczuplić. Preparatem do tego wykorzystywanym jest fosfatygylocholina, która znakomicie rozpuszcza nadmiar tkanki tłuszczowej. W przypadku tego zabiegu również, należy wykonać całą serię, około 6-8 zabiegów, co 6 tygodni.
  • thalgobodytherm – zabieg polega na aplikacji preparatu, który jest bogaty w mukopolisaharydy na partię ciała, którą chcemy wyszczuplić. Następnie nakładana jest zimna i ciepła maska. Na zakończenie dana partia ciała jest owijana ciepłą folią. Zabieg sprawia, że skóra jest napięta i wspomaga odchudzanie.

Źródło: https://emplace.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here