Zagęszczanie rzęs

Każda kobieta marzy o byciu tą najpiękniejszą. Od wielu lat salony kosmetyczne, zabiegi spa, kliniki chirurgii plastycznej cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dbanie o siebie i o swój wygląd jest ważnym elementem dnia codziennego większości pań. Wykonanie porannego makijażu i podkreślenie swoich atutów podnosi pewność siebie na cały dzień. Z całej twarzy najbardziej intrygujące są oczy – to właśnie one są zwierciadłem duszy. Dbanie o rzęsy – malowanie, henna mają pomóc w ich wyrazistości. Długie, czarne i gęste rzęsy podkreślają głębię i wyrazistość spojrzenia. Tylko że nie zawsze jest wystarczająco czasu na takie zabiegi jak zagęszczanie rzęs.

Zadbajmy o rzęsy

W aptekach jest duży wybór różnego rodzaju odżywek do rzęs, a na sklepowych półkach duży wybór tuszy – zaczynając od podkręcających, wydłużających, a kończąc na efekcie tzw. sztucznych rzęs. Niestety żaden tusz nie da takiego efektu jak doczepiane rzęsy. Drogeryjne rzęsy można przykleić samemu w zaciszu własnego domu. Do wyboru są całe paski rzęs lub pojedyncze kępki. Oczywiście trzeba pamiętać o doborze odpowiedniej długości rzęs, a jak pasek jest za długi, to należy go przyciąć na końcach, aby uzyskać najbardziej naturalny efekt. Zagęszczanie rzęs takimi metodami, to dobry sposób, gdy trzeba wyjść na imprezę albo na zabawę tematyczną – wtedy można dokleić nawet rzęsy piórka. Na co dzień niestety doklejanie jest trochę czasochłonne. Zresztą takie rzęsy są przeznaczone tylko do czasowego stosowania, czyli po całym dniu trzeba je zdjąć.

Zagęszczanie rzęs w salonach kosmetycznych

Tu z pomocą przychodzą salony kosmetyczne oferujące zagęszczanie rzęs. Te zabiegi cieszą się ostatnio bardzo dużą popularnością. Efekt takiego zabiegu zależy tylko od nas i naszych preferencji – można zagęścić rzęsy delikatnie, aby osiągnąć ich naturalny wygląd, ale również można wykonać efektowne zagęszczanie rzęs, aby finał był wręcz teatralny.

Istnieją trzy metody zagęszczania rzęs – 1:1, 2:1 oraz 3:1. Jest to liczba sztucznych rzęs doczepianych do pojedynczej naturalnej rzęsy. Najmniej obciążającą metodą jest oczywiście metoda 1:1, ponieważ naturalne rzęsy są delikatne i doczepienie do jednej naturalnej rzęsy dwóch czy trzech bardzo ją osłabi. Przy wyborze rzęs należy wziąć pod uwagę grubość i podkręcenie naturalnych rzęs. Bardzo istotnym elementem jest wykonanie na nadgarstku próby uczuleniowej kleju do rzęs.

Salony kosmetyczne oferują rzęsy zrobione z poliestru, jedwabiu oraz z futra norek syberyjskich. Te ostatnie są bardzo miękkie, dobrze pracują z okiem, ale są również najdroższe. Zagęszczanie rzęs jest czasochłonne, ponieważ zajmuje ok. 3 godziny. Efekt utrzymuje się średnio do 90. dni, ale warto raz na miesiąc uzupełniać rzęsy, aby nie było widocznych prześwitów. Mając takie rzęsy, można spokojnie korzystać z sauny, chodzić na basen, a nawet można je malować i robić hennę.

Dzięki pięknym i gęstym rzęsom każda kobieta od razu poczuje się bardziej seksowna i będzie mogła hipnotyzować swoim spojrzeniem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here