Zmagasz się z zaawansowanym cellulitem? Nie odkładaj jego leczenia na później. Zajmij się nim już dziś!

Zaawansowany cellulit II-IV stopnia to problem, który każdego lata spędza sen z powiek tysiącom kobiet. Większość z nich stara się go pokonać przy pomocy domowych metod, np. masaży i kosmetyków antycellulitowych, choć z czasem odkrywają one, że nie przynoszą pożądanych rezultatów. Prawda jest taka, że na cellulit najlepiej działają dziś specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Nie warto jednak zwlekać z ich wykonaniem do kolejnego lata – zajmując się tym problemem już dziś, mamy szansę całkowicie pozbyć się cellulitu do kolejnych wakacji! Podpowiadamy, na jaki zabieg antycellulitowy warto zwrócić szczególną uwagę.

Zabieg antycellulitowy Vela Shape III

Jedną z propozycji zabiegów na cellulit, oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej, jest innowacyjny zabieg Vela Shape III, który wykorzystuje skojarzone działanie podczerwieni, fal radiowych i masażu próżniowego. Tak unikalne połączenie kilku różnych technologii pozwala nie tylko na skuteczną redukcję cellulitu, lecz także perfekcyjne wymodelowanie sylwetki i nadanie skórze jędrności. Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie w polecają ten wyjątkowy zabieg na cellulit wszystkim osobom, które nie mogą poradzić sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej przy pomocy naturalnych i domowych metod, np. diety, ćwiczeń fizycznych czy kosmetyków. Istotne jest to, że zabieg można zastosować nie tylko w tych rejonach, w których znajduje się cellulit (uda, pośladki), lecz także w każdym innym miejscu na ciele, w którym znajduje się nadmiar trudnej do zrzucenia tkanki tłuszczowej, np. na brzuchu, ramionach, łydkach, a nawet kolanach.

Usuwanie zaawansowanego cellulitu – jakie efekty przyniesie zabieg?

Zabieg Vela Shape III pozwala na widoczną poprawę kondycji skóry i redukcję zaawansowanego cellulitu. W wyniku przeprowadzonego zabiegu skóra staje się gładka i pozbawiona nierówności, a ciało dodatkowo zostaje wyszczuplone. Pierwsze efekty będą zauważalne już po przeprowadzeniu pojedynczego zabiegu, jeśli jednak zależy nam na tym, aby widocznie zredukować cellulit, warto przejść pełen program terapeutyczny składający się z 4 do 6 zabiegów wykonywanych w tygodniowych odstępach. Może zdarzyć się, że przy bardzo zaawansowanym cellulicie specjaliści będą rekomendować połączenie zabiegu Vela Shape III z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Idealnym dopełnieniem zabiegu Vela Shape może być m.in. endermologia czy karboksyterapia.

Jak wygląda leczenie cellulitu Vela Shape III?

Czy zabieg na cellulit wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej oznacza, że będzie on wiązał się z bólem i dyskomfortem dla pacjenta? Nie. Warto zaznaczyć, że zabieg Vela Shape III stanowi jedną z przyjemniejszych i bezpieczniejszych procedur zabiegowych dla pacjenta – nie naraża go na ból i dyskomfort ani też długi, uciążliwy okres rekonwalescencji. Ze względu na moc urządzenia, Vela Shape III jest też zaliczany do krótkotrwałych procedur kosmetologicznych – zabieg trwa zaledwie 30 minut, po czym pacjent może wrócić bezpośrednio do domu.

Podczas zabiegu podczerwień rozgrzewa tkankę na głębokości 3 mm do temperatury 45 stopni. Następnie fale RF prowadzą do podgrzania tkanki na głębokości 15 mm i podtrzymania wysokiej temperatury poprzez przesuwanie głowicy urządzenia na leczonym obszarze. To sprawia, że komórki tłuszczowe, odpowiedzialne m.in. za cellulit, zostają zniszczone, zaś skóra zostaje pobudzona do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny. Unikalna budowa głowicy umożliwia skuteczne oraz bezpieczne zassanie tkanki i wykonanie na jej powierzchni masażu próżniowego, który pobudza krążenie i przyspiesza procesy metaboliczne, przynosząc doskonałe efekty w modelowaniu oraz ujędrnianiu skóry.

Więcej informacji na temat zabiegu Vela Shape III znajdziesz na stronie:

https://klinikamiracki.pl/zabieg/vela-shape-iii-modelowanie-ujedrnianie-ciala/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here