Ciuchy damskie

Każda kobieta lubi pięknie wyglądać. Przygotowują się przed lustrem cały ranek. Dobierają odpowiedni podkład, nakładają cienie, malują rzęsy. Trochę różu na policzki i prawie gotowe. W następnej kolejności udają się do szafy. I tutaj mamy tę najtrudniejszą część Co powinna dziś założyć? Najpierw ostrożnie dobiera bieliznę, która musi mieć kolor odpowiadający jej dzisiejszemu nastrojowi. Później zaczynają się schody. Jaka temperatura jest na zewnątrz? Może założy sukienkę? Patrzy przez okno. Pada deszcz, a na termometrze ujemna temperatura. Zaczyna się zastanawiać. Sukienka, żeby ładnie wyglądać? Nie, jednak nie, bo będzie za zimno. Spodnie? To takie męskie. Ostatecznie decyduje się na spódniczkę. Jakie rajstopy powinna do niej dobrać? Zdecydowanie ciepło, skoro na dworze mróz. Naprawdę ciężko jest się zdecydować. Niby szafa pełna, ale jak przyjdzie co do czego to nie mają się w co ubrać. I myślę, że prawie każda kobieta to potwierdzi.

Ciuchy damskie

Ciuchy damskieGarderoba w każdym domu wygląda tak samo.Nieduża półka z męskimi rzeczami, a pozostałe trzy czwarte szafy zajmują ciuchy damskie. Przecież każda rzecz musi idealnie do siebie pasować. Kobieta nie założy dwóch rażących się ze sobą kolorów. Poza tym musi dopasować buty, torebkę, bransoletkę i kolczyki. Wcale nie tak łatwo jest być kobietą… A tym bardziej kobietą z klasą. Dlatego też ich szafy tak wyglądają. Zapomniałam dodać, że przecież zabronione jest założenie tego samego dwa dni pod rząd. Siedem gotowych kreacji na każdy dzień tygodnia.

W pewnym momencie można zadać sobie pytanie. Dlaczego one się tak stroją i chcą dobrze wyglądać? Przede wszystkim dla siebie. Kiedy kobieta dobrze wygląda, emanuje dumą. Czuje, że może podbić świat. Makijaż i odpowiednie ubranie sprawiają, że czuje się pewna siebie. Na drugim miejscu są mężczyźni. Kobiety lubią być podziwiane. To nie żadna tajemnica. Schlebia im, kiedy mężczyźni się za nimi oglądają i je podziwiają. Warto o tym pamiętać i sprawiać, aby kobieta codziennie czuła się piękna.

I pamiętajcie. Ciuchów w szafie nigdy nie jest za mało. Dlatego, jeśli nie macie pomysłu na prezent… Nowe ubranie lub dodatek do niego dla kobiety będzie zawsze dobrym rozwiązaniem. Bo przecież… one nigdy nie mają się w co ubrać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here