Emsculpt- najważniejsze informacje

Każdy z nas chciałby mieć piękny, idealnie wyrzeźbiony brzuch. Niestety nie jest to wcale takie proste zadanie, jakby się mogło wydawać. Co bowiem stoi tutaj na przeszkodzie? Jak można szybko pokonać te przeszkody? Co to jest dokładniej emsculpt? Jak wygląda nowoczesne modelowanie brzucha?

Przeszkody w walce o piękny brzuch

Niestety o ile w innych partiach ciała zalety ćwiczeń widać dość szybko, tak niestety w przypadku brzucha sprawa wygląda nieco inaczej. Przede wszystkim tutaj bowiem generalnie rzecz ujmując trzeba nie tylko wypracować same mięśnie, lecz również usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej. Zasadniczo trwa to dość długo i często brak efektów, demobilizuje nas. Co zatem warto rozważyć?

Zabieg emsculpt – prawdziwa rewolucja

Otóż warto zastanowić się nad modelowaniem brzucha przy pomocy emsculpt. Na czym generalnie to polega? Otóż za pomocą specjalnej technologii elektromagnetycznej zostaje wywołanych w mięśniu brzucha prawie 20 tysięcy skurczów supermaksymalnych.

To powoduje, że emsculpt efekty są bardzo szybko zauważalne i całkiem efektowne. Z jednej strony bowiem taki nagły skurcz mięśni powoduje rozpad komórek tłuszczowych. Z drugiej jednak strony w bardzo szybko sposób budowane są mięśnie. Taki zabieg zwiększa także wrażliwość na wykonywane ćwiczenia fizyczne. W związku z tym, kiedy znowu zawitamy na siłownię, mięśnie będą się budować jeszcze szybciej, a tłuszcz – szybciej zanikać.

Modelowanie brzucha emsculpt – dodatkowe informacje

Co jednak jeszcze warto wiedzieć o tej metodzie? Otóż całkiem istotne jest tutaj to, że w zasadzie sugeruje się, że powinna ona jednak stanowić jedynie dodatek do regularnych ćwiczeń. Co więcej warto wspomnieć o tym, że 30 – minutowy zabieg tego rodzaju to równowartość praktycznie około 20 tysięcy brzuszków.

Warto także mieć na uwadze, że dobrze jest powiedzieć swojemu trenerowi, że był przeprowadzany tego typu zabieg. Oczywiście nie jest on w żaden sposób niebezpieczny, nie powoduje także problemów w codziennym funkcjonowaniu, jednak trener wówczas będzie miał możliwość odpowiedniego doboru ćwiczeń tak, aby właśnie zbudować piękny i twardy kaloryfer.

Na koniec warto jeszcze podkreślić, że emsculpt efekty są tym bardziej warte rozważenia, że jest to zabieg w zasadzie całkowicie nieinwazyjny. Oczywiście jednak to lekarz musi zadecydować o tym, czy można zastosować u nas takiego rodzaju modelowanie brzucha czy jednak nie będzie to wskazane.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here