pomoc drogowa Słubice naprawa

Choć pojęcia te brzmią podobnie, to oznaczają coś zupełnie innego. Laweta oznacza holowanie samochodu za samochodem, przez co sprawia, że manewrowanie jest trudniejsze i istnieje spore ryzyko uszkodzenia holowanego pojazdu, np. poprzez zarysowania. Autolaweta jest natomiast znacznie bezpieczniejsza. Jest to bowiem auto z przyczepą, która służy do umieszczenia na nim auta. Choć jest droższa od zwykłej lawety to cechuje się wyższym poziomem bezpieczeństwa, jest również elastyczniejsza w prowadzeniu.

Na granicy z Niemcami swoje usługi świadczy auto laweta Słubice. Dzięki profesjonalnemu podejściu i wyposażeniu w wysokiej jakości sprzęt, nie będziesz musiał martwić się o to co dziać będzie się z Twoim samochodem w trakcie transportu. Ponadto oszczędzisz sobie formalności związanych z wynajmem auto lawety, do której prowadzenia potrzebujesz dodatkowych uprawnień. Nie będziesz się musiał martwić również o odpowiednie oświetlenie w trakcie holowania, a także o prawidłowe wyważenie pojazdu. Po prostu zadzwonisz, opiszesz swój przypadek, a oni do Ciebie przyjadą.

Zwykła laweta przysporzyłaby Ci wielu problemów. To dobre rozwiązanie na krótszą metę, jednak gdy holowanie wymaga transportu auta z Niemczech do Polski, sprawa się komplikuje. Ale pomoc drogowa Świecko Słubice pomaga i w takich sytuacjach. Zapewnia dojazd do dowolnego miejsca w Niemczech na autostradach i jeśli to możliwe likwiduje usterkę. Pomoże w naładowaniu akumulatora, w wypompowaniu błędnego paliwa czy wymianie koła. Za pomocą lawety przewiezie auto do najbliższego zakładu wulkanizacyjnego. A w razie wypadku dostarczy profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie uzyskania należnego nam odszkodowania. Wystarczy zadzwonić. Numer oraz zakres świadczonych usług znajdują się na ich stronie internetowej laweta-slubice.com.pl. Nie musimy obawiać się kosztów – nie będą one wysokie i nie przestraszą nas. A będą zdecydowanie lepsze od wynajęcia zwykłego holowania, gdyż nie będziemy musieli martwić się o bezpieczeństwo naszego samochodu.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here