Schoeller Allibert - marka idealna

Schoeller Allibert to obecnie lider na rynku w dziedzinie różnego rodzaju opakowań przemysłowych. Czym charakteryzują się jego wyroby? Przede wszystkim tyn, że ten producent opakowań plastikowych zniwelował w swojej pracy absolutnie wszelkie błędy, które mieli jego poprzednicy albo też które ciągle popełniają inne firmy. Jakie to są błędy?

1) Niska jakość plastiku – nigdy więcej!

Przede wszystkim zazwyczaj producenci skrzynek plastikowych stawiają na bardzo niskiej jakości plastik. Cena wówczas jest również niższa, jednak czy jest to dobre postępowanie? Zdecydowanie nie i to z kilku powodów!

Przede wszystkim, niskiej klasy plastik bardzo łatwo się psuje, co wymusza na nas znacznie częstsze kupowanie nowych skrzyń i opakowań plastikowych. Oczywiście to generuje zarówno koszty, jak i śmieci.

Co więcej, taki kiepskiej jakości plastik niestety także nie jest za dobry dla środowiska. Jego produkcja nastawiona jest na ilość, nie na jakość… A dzisiaj coraz więcej klientów naprawdę zwraca na to uwagę.

Trzeba jeszcze wspomnieć, że takie skrzynie plastikowe z materiałów niskiej jakości nie zapewniają w zasadzie absolutnie żadnego bezpieczeństwa przewożonym produktom. W efekcie, w momencie jakiegoś upadku, obtarcia itp. od razu się niszczą i wgniatają.

Podsumowując, wyrabiając skrzynki plastikowe producent powinien dbać o wysoką jakość użytego do produkcji plastiku. Tak, jak to robi Schoeller Allibert.

2) brak komfortu użytkowania skrzyń – nieopłacalne!

Często także producent opakowań z plastiku nie zważa na to, czy jego produkt tak w zasadzie w ogóle jest wygodny. Teoretycznie wydawałoby się, że rzeczywiście nie ma to większego znaczenia.

Jednak, jeśli skrzynie plastikowe będą niewygodne, to każdy pracownik będzie narzekał. Oczywiście spowoduje to raczej jego kiepskie zdanie o firmie, w jakiej pracuje, a także przez to może wzrosnąć ilość wypadków w trakcie pracy, co oczywiście dodatkowo obniży pozycję firmy.

Dlatego też projektując skrzynki plastikowe producent musi myśleć także o komforcie pracownika. Warto podkreślić, że Schoeller Allibert, naprawdę dba o to, aby opakowania plastikowe jego produkcji były odpowiednio wyważone oraz miały komfortowe uchwyty .

3) brak certyfikatów – nie w Schoeller Allibert

Rzadko który producent opakowań plastikowych dba o to, aby jego produkty miały certyfikaty bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska itp. Tymczasem jest to naprawdę całkiem istotne, ponieważ zapewnia nam, jako klientom, pewną gwarancję, że jak raz kupimy dany produkt, to nie będziemy mieć z jego powodu jakichkolwiek problemów. Poza tym nasi klienci sprawdzają dzisiaj już różne rzeczy, zatem jeśli któryś z nich zauważy, że niestety kreujemy się na firmę dbającą o planetę, a kupujemy do magazynów skrzynie bez certyfikatów…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here