Jak wybrać myjnię fryzjerską do salonu

Salon fryzjerski musi odpowiadać pewnym standardom, aby klienci tłumnie korzystali z usług salonu. Najważniejsze są oczywiście umiejętności fryzjerskie. Istotną rolę odgrywa także wyposażenie salonu. Im bardziej nowoczesne, tym klient czuje się swobodniej i lepiej. Ważny element stanowi myjnia fryzjerska. Jak ją wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Myjnie fryzjerskie mobilne i stałe

Występują dwa rodzaje myjni fryzjerskich – zintegrowana i przenośna. Myjnie fryzjerskie zintegrowane są zamontowane na stałe w salonie fryzjerskim. Jest to zestaw, który sprawdzi się w większych salonach. Można wybrać kolor i rozmiar fotela, aby dopasować go do wystroju wnętrza.

Myjnie fryzjerskie przenośne świetnie sprawdzą się w niewielkich salonach. Wystarczy dołączyć misę myjni do dowolnego krzesła i mamy gotową myjkę dla klienta. Takie rozwiązanie jest także najlepszym wyborem podczas mycia głowy u dzieci.

Na co zwrócić uwagę wybierając myjnię fryzjerską?

Są różne modele myjni fryzjerskich. Wybierając myjnię zintegrowaną mamy znacznie większe pole do popisu, jeśli chodzi o wygląd. Zintegrowana myjnia składa się przede wszystkim z misy i fotela. Fotel można wybrać w dowolnym rozmiarze oraz kolorze, dzięki czemu możemy go dopasować do aranżacji salonu.

Ważne jest także to, aby wybrać myjnię, która będzie odpowiadała potrzebom salonu. Jeśli w salonie pracuje więcej fryzjerów, to warto wybrać myjnię dwuosobową. Dzięki temu praca będzie szybsza i sprawniejsza. Myjnia powinna posiadać także wysokiej jakości baterię prysznicową oraz fotel z podłokietnikami i podnóżkiem.

Myjnie fryzjerskie z masażem

Wybór myjni jest istotną kwestią. Na niej klient spędza trochę czasu i powinien mieć wygodne siedzisko. Na rynku dostępne są myjki ze wbudowanym masażem wibracyjnym. Taka opcja spodoba się najbardziej wymagającym klientom.

Ciekawą propozycją jest wybór myjni z półkami. W salonie fryzjerskim zawsze jest dużo przedmiotów i kosmetyków, które fryzjer musi mieć pod ręką. Wybierając myjkę z półką, zyskujemy dodatkowe miejsce. Przed zakupem fotela powinniśmy dokładnie przemyśleć jego ustawienie. Najlepiej jest ustawić myjkę nieco z boku, aby nie przeszkadzała. Oczywiście musi znajdować się w miejscu, w którym jest podłączenie do wody, aby nie ciągnąć węży i rurek przez cały salon.

Myjnie fryzjerskie dostępne są w ofercie Beautysystem.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here