Zabawka króliczek dla kobiet – jak go wybrać?

0
3977

Króliczek jest urządzeniem, który nie tylko służy osiąganiu rozkoszy w pojedynkę. Potrafi on urozmaicić zabawę z Twoim partnerem. Na rynku znajdziesz więc masę wibratorów takie jak łechtaczkowe, analne, dla par, typu króliczek lub te realistyczne. Sprawdź więc jak wybrać idealny dla Ciebie wibrator.

Wibrator jest urządzeniem, który nie tylko służy osiąganiu rozkoszy w pojedynkę. Potrafi on urozmaicić zabawę z Twoim partnerem. Na rynku znajdziesz więc masę wibratorów takie jak łechtaczkowe, analne, dla par, typu króliczek lub te realistyczne. Sprawdź więc jak wybrać idealny dla Ciebie wibrator.

Wibrator dla par

Jeżeli wspólnie podjęliście decyzję ze swoim partnerem o chęci zastosowania wibratora, wybierzcie taki, który w swoim zestawie ma element, który służy do penetracji pochwy jak i pierścień wibrujący na penisa. Pozwoli to waszej dwójce czerpać jeszcze więcej przyjemności z seksu. Warto sprawdzić przed zakupem czy dany wibrator jest sterowany za pomocą pilota. Może to się okazać praktycznym rozwiązaniem, gdyż to partner/partnerka będzie decydował/a o nasileniu rozkoszy swojej drugiej połówki.

Wibrator łechtaczkowy (króliczek)

Takie wibratory mają nie tylko klasyczną końcówkę służącą do penetracji pochwy, ale mają jednocześnie dodatkowy trzon z silniczkiem (np. Uszy królika), który podczas penetracji pieści jednocześnie łechtaczkę. Występują one w przeróżnych wariantach kolorystycznych, jak i z różnymi zdobieniami takimi jak diamenciki, perełki czy puszek. Znakomity wybór urządzeń typu wibrator króliczek jest tu.

Wibrator analny

Inaczej takie wibratory nazywamy stymulatorami analnymi lub gadżetami do seksu greckiego. W tym przypadku w wibratorze chodzi o kształt. Zalecane jest, aby wibrator miał delikatny stożek z szeroką podstawką. Dzięki temu uniemożliwimy wsunięcie się wibratora do odbytu. Jakiekolwiek wypustki na takich urządzeniach nie są wskazane.

Takie wibratory zostały również stworzone z myślą o mężczyznach. Zabawki analne z specjalnie wygiętym stożkiem stymulują prostatę działając na gruczoł krokowy. Drażni on wejście do odbytu. Niektóre kobiety same używają wibratorów przeznaczonych dla mężczyzn.

Wibrator punktu G

Taki wibrator jest jeszcze specyficznej wygięty, aby sprawniej penetrować kobietę. Dzięki temu możemy znaleźć punkt G i stymulować go poprzez wibracje. Kształtem najczęściej przypomina on męskiego penisa, tylko że ma silniczek na końcówce, aby jego działanie było jeszcze bardziej intensywne.

Wibrator realistyczny

Wibratory realistyczne powstały specjalnie z myślą o kobietach. Przypominają one wyglądem męskiego członka. Dla urealnienia posiadają one nawet żyły, tak jak u mężczyzny. Jeżeli chodzi o długość to zależy to od preferencji kobiety. Potrafią one osiągać długość aż do 50 cm. Posiadają one również element dodatkowy taki jak męskie jądra, które pobudzają erogenne okolice kobiet. Dzięki przyssawkom można je zamontować na dowolnej powierzchni płaskiej.

Wibrator wielofunkcyjny

Są to wibratory, które poza podstawowym zastosowaniem penetracji i stymulacji punkty G, mają jeszcze więcej funkcji tak aby dawać jak najwięcej rozkoszy. W tym celu posiadają one rotacyjną główkę, którą można kręcić na różne strony. Dodatkowo takie wibratory posiadają również sondę analną z różnymi trybami wibrującymi. Dzięki temu będziesz odczuwać przyjemność przy jednoczesnej penetracji pochwy i odbytu.

Podsumowując

W sklepach erotycznych znaleźć możesz masę rodzajów wibratorów. Mają one różne zastosowania i są skierowane do różnych ludzi. Jeśli więc pozbędziesz się wewnętrznej blokady i w końcu skusisz się na zakup gadżetu erotycznego to pamiętaj, aby dostosować swój zakup do własnych preferencji.

[Głosów:5    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here